Aktuality

MĚSÍC ČERVEN - MĚSÍC HYDRATACE

 

Vážené a milé dámy,

přichází krásný letní čas plný horkých dní a s ním čas prázdnin, dovolených a vystavování se slunečním paprskům. Toto období nám přináší plno dobré nálady, intenzivních zážitků, sluníčko dodá našim tělům trochu barvy a potřebný vit.D…

Na druhé straně bychom ale neměly zapomínat také na naši pleť, která v tomto období může při nesprávné nebo nedostatečné péči velmi trpět. Díky horkému a suchému vzduchu, nadměrnému opalování, koupání v chlorované či slané vodě a suchému vzduchu z klimatizace je naše kůže v ohrožení, ztrácí svou vláhu, čímž se oslabuje přirozená kožní bariéra. Ztrácí zářivost a jas a přináší pocit napjatosti, svědění i pálení. Přibude nám plno jemných vrásek, flíčků a šupinek. Bez vody pleť ztrácí pružnost a schopnost regenerace.

Následky je třeba řešit vhodnou hydratací, ještě lépe je jim ale včas předcházet. Hydratace je základ péče o pleť, na kterém teprve můžete stavět další specifickou a cílenou péči.

Proto bych se chtěla v měsíci červnu zaměřit na hydrataci pleti a připomenout její důležitost.

Každá z nás už dávno ví, že pro správné fungování těla a zdravou pleť je nutný dostatečný pitný režim minimálně 2-3l čisté vody denně a že KAŽDÁ žena by měla mít jako součást každodenní péče svůj hydratační krém. Ale opravdu dodržujete alespoň toto hydratační minimum? :-)

Pro optimální hydrataci bych k tomu navíc doporučila ještě pravidelné hydratační ošetření v salonu a pro maximální účinek si kromě hydratačního krému pořídit na pravidelnou domácí péči i intenzívní hydratační sérum s hloubkovým účinkem. A aby se nám tyto přípravky krásně do pleti vstřebaly je nezbytný pravidelný peeling nebo gomáž alespoň 1xtýdně.

 

Na veškerou hydratační salónní i domácí péči jsem pro Vás na červen připravila překvapení ve formě různých akčních balíčků, slev a dárečků :-)

Firma Sothys nabízí komplexní HYDRATAČNÍ PROGRAM zahrnující

  • 2 DRUHY SALÓNNÍHO OŠETŘENÍ

1. Specifické základní hydratační ošetření s hydratační ampulí - dodává pleti potřebnou hydrataci, zvláčňuje ji a zjemňuje.

2. Intenzívní hydratační kúra HYDRADVANCE - Program inspirovaný vědou o genech, obsahuje patentovanou účinnou látku z pokrokového výzkumu Sothys – extrakt hřibu 1055 působící na základní mechanismus hydratace – uchovává vodu ve vrchních vrstvách epidermis a posiluje bariérovou funkci kůže. Kosmetická kúra posílená exkluzivní Digi-Esthétique ® modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace. Okamžitá a dlouhotrvající účinnost již po 1 ošetření.

 

  • HYDRATAČNÍ PŘÍPRAVKY NA DOMÁCÍ PÉČI

Hydradvance creme legere – krém pro normální a smíšenou pleť – 50ml – 1600,-Kč

Hydradvance creme comfort – krém pro suchou pleť – 50ml – 1600,-Kč

Masque Hydra-nourrissant – hydratační pleťová maska – 50ml – 1070,-Kč

Intenzívní pečující hydratační sérum – 50ml – 1980,- Kč

 


A nyní slibované akce v červnu:

1. Ke každému salónnímu hydratačnímu ošetření DÁREK – mini hydratační produkt ZDARMA (sérum, krém nebo maska)

2. Při zakoupení Hydradvance krému 50ml - mini sérum ZDARMA a k tomu 15% SLEVA na jakékoliv  hydratačních ošetření.

3. Při zakoupení cestovního balení krémů Hydradvance a Anti Age 30ml získáte luxusní organizér do kabelky Sothys a 15% slevu na jedno z hydratačních ošetření.

Na tuto nabídku se můžete podívat ZDE

4. Při zakoupení kompletní intenzívní péče – Hydradvance krém + sérum získáváte sérum za ½ ceny, k tomu krásnou metalickou kosmetickou taštičku na šminky a aby toho nebylo málo :-) , ještě 20% slevu na kúru Hydradvance

Na tuto nabídku se podívejte zde

 


Kontakt: Studio Esthétique, Helceletova 9, 779 00 Olomouc
Webdesign STUDIO VIRTUALIS