Kosmetika

Krásná a zdravá pleť je nedocenitelným pokladem každé ženy. Intenzita a kvalita péče, kterou své pleti pravidelně dopřáváme, se odráží na vzhledu naší pleti již dnes, ale mnohem více se projeví za několik měsíců či let. Nikdy není příliš brzy či pozdě se starat o svou plet´- výsledky Vás totiž provázejí celým životem.

Základem mladistvé a svěží pleti je starostlivá domácí péče, jejímž nezbytným doplňkem je pravidelné profesionální ošetření v kosmetickém salonu, které může pomoci při řešení problémů všech typů pleti, při běžných kosmetických vadách pleti nebo při prvních projevech stárnutí.

Snažíme se o to, aby návštěva u nás nebyla jen péčí o pleť, ale i oázou klidu a relaxace. Zkuste se v dnešní uspěchané době aspoň jednou za měsíc na chvíli zastavit, dopřát si čas jen pro sebe a nechat se hýčkat zkušenou kosmetičkou při uklidňující relaxační hudbě a vůni aromatických olejů.

Velký význam má masáž, která je asi nejpříjemnější a nejúčinnější součástí kosmetického ošetření a je to úkon, který si sám nikdo neudělá. Dnes již není kosmetické ošetření zbytečným luxusem, svěřit se do péče odborníků je u nás spojením příjemného s užitečným. Klient je zároveň milým hostem, o kterého se staráme tak, aby se k nám vždy rád vracel a ještě nás s klidným svědomím mohl doporučovat dále.
Ke kosmetickému ošetření pleti používáme vysoce účinné přípravky luxusní profesionální francouzské značky Sothys Paris.

 

O značce:

Luxusní francouzská kosmetika SOTHYS patří k "Haute de Gamme" - k nejexkluzivnějším světovým kosmetickým značkám a to díky účinnosti svých kosmetických výrobků a celkové filozofii komplexního přístupu. Zastoupení SOTHYS Paris najdete ve 105 zemích světa, kde je partnerem kosmetických salonů, spa hotelů, lázní a wellness center.

Profesionální výrobky firmy SOTHYS dokáží uspokojit svou rozsáhlou řadou požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Firma SOTHYS Paris přináší na světový i na náš trh širokou škálu kosmetických přípravků určených k ošetření pleti a těla, která je určena výhradně pro prodej v kosmetických salonech, kde je vždy zajištěno její odborné použití pro maximální efekt zákazníka.

Luxusní kosmetika SOTHYS vyhovuje přísným ekologickým standardům. Hlavním krédem je unikátní spojení kvality a účinku kosmetických produktů s profesionálním přístupem v salonu, proto ji nenajdete v drogeriích, parfumeriích ani lékárnách. Péči "šitou na míru" v salonu umocňuje milý a profesionální přístup speciálně vyškoleného týmu, klidná atmosféra, aromatické vůně, okouzlující hudba, to vše dohromady navozuje stav hluboké relaxace revitalizující organismus a obnovující jeho energii.

Co vás u nás čeká:

Základní ošetření Sothys Paris

  • Normální a smíšená pleť
  • Citlivá a reagující pleť
  • Mastná pleť s problémy
  • Suchá pleť

Specifické ošetření Sothys Paris

Intenzivní profesionální salonní kúry

Profesionální sezónní kúra

Péče o oči a oční okolí

Depilace teplým voskem Depiléve

 


Základem úspěchu v boji s časem je kromě pravidelného profesionálního ošetření pleti v salonu hlavně následná domácí péče. Rádi Vám doporučíme ty nejvhodnější přípravky ucelené řady SOTHYS PARIS a vytvoříme Vám Váš osobní kosmetický program, protože každá pleť vyžaduje specifickou péči. Jen pravidelnou a správně zvolenou péčí docílíte žádaného efektu a udržíte Vaši pleť dlouho svěží a krásnou.


Kosmetické přípravky lze také objednat

- e-mailem: Sona.Seda@seznam.cz

- telefonem (+420 777044680)


Možné je osobní převzetí nebo zaslání na dobírku.

 


Kontakt: Studio Esthétique, Helceletova 9, 779 00 Olomouc
Webdesign STUDIO VIRTUALIS